X-R Shield

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporuje buněčnou integritu a zdraví DNA

390 Kč
Skladem

Složení: 

Organický prášek Spirulina (poskytující fykocyanin)

1335 mg

Extrakt z meduňky (letecká část)

200 mg

Ginkgo extrakt (list)

40 mg

 

  • Meduňka podporuje tvorbu 3 tělesných enzymů, které tvoří přirozený obranný systém proti volným radikálům a poškození DNA: superoxiddismutáza, glutathionperoxidáza a kataláza.
  • Ginkgo biloba  podporuje schopnost těla působit proti reaktivním formám kyslíku, které mohou interagovat s DNA. 
  • Spirulina podporuje tvorbu bílých krvinek v kostní dřeni. Tyto imunitní buňky jsou nezbytné pro zdravou imunitní odpověď. 


Ionizující záření, jako je kosmické záření nebo rentgenové záření z lékařských diagnostických zobrazovacích postupů, může způsobit poškození tkání lidského těla mechanismy včetně přímého poškození DNA a produkce toxických volných radikálů. Kromě omezení a/nebo vyhýbání se nadměrné expozici ionizujícímu záření z různých zdrojů (např. časté lékařské diagnostické zobrazovací postupy, jako je CT a/nebo PET skenování, opakované cestování transkontinentálním letadlem), kdykoli je to vhodné, je nutná další buněčná podpora během vystavení radiaci a následné tvorbě volných radikálů. užitečné pro optimální zdraví. 

Výzkum ukazuje, že určité živiny mohou pomoci podpořit buněčnou integritu těla v kontextu ionizujícího záření.

 

Doporučené dávkování: 

  • Užívejte tři (3) tobolky jednou až třikrát denně s jídlem nebo podle doporučení lékaře.
  • Doporučená délka užívání: začněte alespoň 5 dní před diagnostickým protokolem a pokračujte v užívání, dokud není lahvička kompletní.

 

Obsah: 90 vegetariánských tablet

Kód Kód: 240
Kategorie: Katalog
Zpět do obchodu