X-R Shield

Neohodnoceno

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporuje buněčnou integritu a zdraví DNA

390 Kč
Skladem

Složení: 

Organický prášek Spirulina (poskytující fykocyanin)

1335 mg

Extrakt z meduňky (letecká část)

200 mg

Ginkgo extrakt (list)

40 mg

 

  • Meduňka podporuje tvorbu 3 tělesných enzymů, které tvoří přirozený obranný systém proti volným radikálům a poškození DNA: superoxiddismutáza, glutathionperoxidáza a kataláza.
  • Ginkgo biloba  podporuje schopnost těla působit proti reaktivním formám kyslíku, které mohou interagovat s DNA. 
  • Spirulina podporuje tvorbu bílých krvinek v kostní dřeni. Tyto imunitní buňky jsou nezbytné pro zdravou imunitní odpověď. 


Ionizující záření, jako je kosmické záření nebo rentgenové záření z lékařských diagnostických zobrazovacích postupů, může způsobit poškození tkání lidského těla mechanismy včetně přímého poškození DNA a produkce toxických volných radikálů. Kromě omezení a/nebo vyhýbání se nadměrné expozici ionizujícímu záření z různých zdrojů (např. časté lékařské diagnostické zobrazovací postupy, jako je CT a/nebo PET skenování, opakované cestování transkontinentálním letadlem), kdykoli je to vhodné, je nutná další buněčná podpora během vystavení radiaci a následné tvorbě volných radikálů. užitečné pro optimální zdraví. 

Výzkum ukazuje, že určité živiny mohou pomoci podpořit buněčnou integritu těla v kontextu ionizujícího záření.

 

Doporučené dávkování: 

  • Užívejte tři (3) tobolky jednou až třikrát denně s jídlem nebo podle doporučení lékaře.
  • Doporučená délka užívání: začněte alespoň 5 dní před diagnostickým protokolem a pokračujte v užívání, dokud není lahvička kompletní.

 

Obsah: 90 vegetariánských tablet

Kód Kód: 240
Kategorie: Katalog

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení