Vitamin C + Quercitin Phytosome 60 tabl.

 

 

 

 

Vitamin C plus ultra vstřebatelný quercetin pro podporu imunity

253 Kč
Skladem

Složení: Vitamín C (jako kyselina askorbová)1000 mg, 1250Kvercetinový fytozom (poskytující 5 mg kvercetinu [z koncentrátu japonské sophory (květinový pupen)], fosfatidylcholinový komplex [ze slunečnice])15 mg**

 

  • Pomozte chránit své tělo před oxidativním stresem
  • Podporují tvorbu kolagenu a normální vstřebávání železa
  • Ultra vstřebatelný quercetin doplňuje zdravotní přínosy vitaminu C

Vitamín C a Bio ultravstřebatelný kvercetin Phytosome pomáhá chránit tělo před oxidačním stresem a podporuje tvorbu kolagenu, stejně jako zdravé vstřebávání železa a zdravou imunitní funkci.

Jedinečné složení vitaminu C a Bio-Quercetin Phytosome kombinuje vysoce kvalitní vitamin C s antioxidantem kvercetinem, který doplňuje aktivitu vitaminu C při podpoře zdraví celého těla.

V tomto vzorci byl kvercetin kombinován s dodávacím systémem na bázi fosfolipidů zvaným fytosom, díky kterému je až 50krát lépe vstřebatelný a pro tělo snadněji použitelný ve srovnání s konvenčním kvercetinem.

Existují vědecké důkazy, že specializované sloučeniny v ovoci a zelenině poskytují zásadní ochranu před útokem volných radikálů [34]. Quercetin je bioflavonoid, který se nachází ve slupkách hroznů, cibuli, jablkách, pohance a dalších potravinových zdrojích.

Quercetin má dlouhou tradici v používání ke zmírnění účinků sezónních imunitních výzev a v klinických studiích bylo prokázáno, že podporuje zdravou imunitní odpověď u fyzicky zdatných dospělých.

 

Doporučené dávkování: Množství na den - 1 tableta.

 

Obsah: 250 vegetariánských tablet

 

Kód Kód: 310
Kategorie: Katalog
Zpět do obchodu