Vitamin C + Quercitin Phytosome 250 tabl.

Neohodnoceno

 

 

 

 

 

Vitamin C plus ultra vstřebatelný quercetin pro podporu imunity

780 Kč
Skladem

 

Složení: Vitamín C (jako kyselina askorbová)1000 mg, 1250Kvercetinový fytozom (poskytující 5 mg kvercetinu [z koncentrátu japonské sophory (květinový pupen)], fosfatidylcholinový komplex [ze slunečnice])15 mg**

 

  • Pomozte chránit své tělo před oxidativním stresem
  • Podporují tvorbu kolagenu a normální vstřebávání železa
  • Ultra vstřebatelný quercetin doplňuje zdravotní přínosy vitaminu C

Vitamín C a Bio ultravstřebatelný kvercetin Phytosome pomáhá chránit tělo před oxidačním stresem a podporuje tvorbu kolagenu, stejně jako zdravé vstřebávání železa a zdravou imunitní funkci.

Jedinečné složení vitaminu C a Bio-Quercetin Phytosome kombinuje vysoce kvalitní vitamin C s antioxidantem kvercetinem, který doplňuje aktivitu vitaminu C při podpoře zdraví celého těla.

V tomto vzorci byl kvercetin kombinován s dodávacím systémem na bázi fosfolipidů zvaným fytosom, díky kterému je až 50krát lépe vstřebatelný a pro tělo snadněji použitelný ve srovnání s konvenčním kvercetinem.

Existují vědecké důkazy, že specializované sloučeniny v ovoci a zelenině poskytují zásadní ochranu před útokem volných radikálů [34]. Quercetin je bioflavonoid, který se nachází ve slupkách hroznů, cibuli, jablkách, pohance a dalších potravinových zdrojích.

Quercetin má dlouhou tradici v používání ke zmírnění účinků sezónních imunitních výzev a v klinických studiích bylo prokázáno, že podporuje zdravou imunitní odpověď u fyzicky zdatných dospělých.

 

Doporučené dávkování: Množství na den - 1 tableta.

 

Obsah: 250 vegetariánských tablet

 

Kód Kód: 438
Kategorie: Katalog

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení