Protokol pro zdravou buňku nové doby

 

Lidstvo se jako celek uzdraví, až bude přiměřeně zdravý každý člověk na všech rovinách. Stejné je to s lidským tělem, naše celkové zdraví závisí na kondici jednotlivých buněk v našem těle. A proto je třeba zdraví podporovat na více rovinách, systémové, orgánové, tkáňové, buněčné. Klíčem

k nastolení rovnováhy jsou v dnešní době často scházející mikroživiny. A protože strava jich obsahuje čím dál méně a v horší biologické dostupnosti, jsou tu doplňky stravy v prémiové kvalitě pro zdraví buněk i celého člověka.

Nyní je důležité přizpůsobit univerzální suplementační protokol - k podpoře celkového zdraví – i aktuální situaci.

Je také vhodné konzultovat suplementaci se specialistou celostně zaměřeným, nebo si sám intuitivně vybrat, doladit a upravit, co do množství nebo rozsahu.

  

1) V současné době jsme ve zvýšené míře vystaveni různým toxinům, škodlivinám a jedům, které se hromadí v tělesných orgánech. Účinným vnitřním sorbenetem připravíme organismus k potřebnému zápasu s infekcemi. Unikátními účinky se vyznačuje houba HMC…...

 

2) Vnitřní detoxikaci je ideální doplnit hloubkovou detoxikací kůže přírodním zeolitem v tzv. LITOKOMPLEXU.

 

3) Zdravý a silný mikrobiom podporuje zejména slizniční imunitu v ochraně před všemi nákazami – virovými i bakteriálními. Uživatelsky velmi příjemné jsou probiotika řady VETOM.

 

3) Je důležité navýšit specifickou i nespecifickou imunitu, tedy přirozenou imunitní odpověď.

EPI-PV je produkt, který navyšuje specifickou imunitu o 30-40% během 10-15 dnů po užití a nespecifickou imunitu okamžitě navyšuje kolem 300%, podobně jako tvorbu protilátek o 200 až 300%.

 

Ke zvýšení imunity obecně pomáhají vitamíny- především vysoké dávky vitamínu C, ideálně s kvercetinem podané v několika denních dávkách. Dále jsou klíčové vitaminy D3 s K2 v optimálním poměru.

 

V základu je dále důležité suplementovat bioaktivní komplex vitamínů B. Zejména je dobré v tomto čase zdůraznit důležitost derivátu vitaminu B3, niacinu, nikotinamidribosid pod zkratkou NAD+.

Další klíčové vitaminy ze skupiny B jsou B6, B9 a B12. Tyto vitaminy hrajou klíčovou roli v metabolismu homocysteinu, a snižují tak jeho hladinu v těle na únosnou míru. Dále hrají klíčovou roli jako metyl-donory v jednouhlíkovém metabolismu klíčovém pro fungování organismu, který čelí nástrahám nové doby.

 

 Vitamin B6 pyridoxin má svojí vylepšenou formu v podobě sloučeniny pyridoxin-penta-fosfát se zkratkou P5P. B9 kyselina listová je doporučena VÝHRADNĚ ve formě biologicky dostupného metylovaného folátu, nikoliv syntetická podoba „acidum folicum“. A v neposlední řadě vitamin B12, kobalamin. Opět zde je preferovaná forma pre-metylovaného vitaminu, případně forma s příponou adenosyl- nebo hydroxy- , nikoliv produkt obsahující látku „kyanokobalamin.

 

Ze stopových prvků je zapotřebí především zinek, selen a magnesium.  

 

K těmto známějším doporučením je v současné době takřka nezbytné doplňovat další prostředky sloužící – mimojiné – eliminaci účinků Spike proteinu a oxidu grafenu.

 

NAC (N-acetyl-L-cystein), který primárně umožnuje produkci glutathionu, jakožto našeho hlavního antioxidantu a detoxifikátoru.  Pro zdraví játer, dýchacích cest a imunitu.

 

ASTAXANTHIN (extrakt z řasy Haematococcus pluvialis) je doslova nabitý působením na kloubní, vaskulární a DNA-mitochondriální zdraví.

Pro nás je aktuálně zajímavý podporou aktivity bílých krvinek (lymfocytů) a přirozených zabíječských buněk (NK), které hrají ústřední roli v přirozeném imunitním systému.

  

Z bylin pak významně pomáhá – podobně jako NAD+Resveratrol – PRAVENATKA LATNATÁ obsažená v produktu KALMEGH. 

 

Grafen také rozpouští i kupř. KŘEN SELSKÝ.

 

MELATONIN je nepostradatelný pro lidi, kteří mají problém se spánkem, protože vyrovnává cirkadiánní rytmus. Neméně důležitý je i pro podporu DNA.

Opět - v současnosti je nejdůležitější tím, že pomáhá aktivovat T- pomocné buňky – tedy reguluje imunitní odpověď jiných buněk, kterým pomáhá reagovat na invazi cizích molekul. Podporuje tak imunitní systém jako celek.

 

Ne méně důležité je udržování celkové kondice četnými aktivitami fyzickými (minimálně půl hodinová procházka denně) i duševními, včetně posilování vědomého myšlení.

 

Nejjednodušší a nejlevnější řešení bývají často nejúčinnější: dostatečný a kvalitní spánek, půsty (alespoň 1x týdně 24h nebo vynechaná snídaně, případně večeře a tzv. přerušovaný půst 16h – zde se rozjede autofagie, kdy jsou likvidovány nefunkční buňky nebo jejich části), otužování, chození na boso – uzemňování, proplachy nosu slanou vodou, saunování.

 

Zpět do obchodu