Nanoemulgovaný D3K2

Neohodnoceno

 

 

 

 

 

 

Super vstřebatelný pokročilý vitamín D & K pro zdravou imunitu a zdravé kosti

1 386 Kč
Skladem

Složení: Vitamín D (jako cholekalciferol [D3])62,5 mcg (2 500 IU), Vitamín K (menachinon-7 [K2])90 mcgFosfatidylcholin (z čištěného lecitinu ze slunečnicových semen)27 mg

 

  • Podporuje normální hustotu kostní hmoty
  • Dodejte super vstřebatelné formy vitaminu D a vitaminu K
  • Pomáhá udržovat zdravé tepny

Vitamín D a vitamín K jsou však pro tělo nezbytné vitamíny. Faktem je, že tyto dva vitamíny jsou na sobě závislé, aby fungovaly co nejlépe. Důvodem je to, že vitamín D podporuje vstřebávání vápníku a vitamín K hraje roli při ukládání vápníku do kostí. Nanoemulgovaný D3K2 obsahuje dvě pokročilé formy vitamínu D (vitamín D3) a vitamínu K (menachinon-7 nebo MK-7) pro optimální účinnost.

Inovativní nanoemulgovaný formát dodání Nanoemulsifikovaný D3K2 (vyvinutý společností Quicksilver Delivery Systems™) navíc umožňuje vyšší absorpci vitamínu D a vitamínu K do těla a do buněk. To zase podporuje ideální fungování vstřebaných živin.

Vitamin D je většinou uznáván jako nezbytný pro funkci lidského imunitního systému a pro udržení zdravých kostí. Zdravotní přínosy vitaminu D však sahají mnohem dále než k pokrytí těchto dvou oblastí zájmu. Receptory vitaminu D lze nalézt v nejméně 36 typech tělesné tkáně a mohou také ovlivnit genovou expresi tisíců genů. Některé z těchto genů zahrnují ty, které jsou spojeny s detoxikačními enzymy v těle.

 

Doporučené dávkování: 

Užívejte 1 pumpičku ústy 1-2x denně. Před požitím držte v ústech 30 sekund.

Užívejte nalačno, alespoň 10 minut před jídlem.

Skladujte při pokojové teplotě.

Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

 

Obsah: 50 ml

 

 

Kód Kód: 258
Kategorie: Katalog

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení