KOMPLEX SKRAB

 

 

 

 

Nejhrubší z litokomplexů, určený primárně pro detoxikaci kůže nohou a těla, což je nezbytný předpoklad pro detoxikaci jednotlivých orgánů, buněk a celého organizmu.

Z hlubokých vrstev kůže tak odstraníte nečistoty, které jinak jsou živnou půdou pro bakterie a plísně.

490 Kč
Skladem

SLOŽENÍ:

 

Nohy vyžadují neustálou péči. Zvláště při nadváze, větších zátěžích, nevhodné obuvi atd. Kůže nohou nejprve zčervená a pak se objeví puchýře. V místě puchýře kůže zhrubne a "ztlustí". Vytvoří se mozol. Přítomnost mozolů není pouze kosmetickým nedostatkem, ale vzniká nebezpečí vzniku prasklin. Mozoly v určité oblasti chodidel souvisí s určitým vnitřním orgánem – a přímo zabraňují plnému zotavení toho orgánu. Proto je důležité se s mozoly chodidel vypořádat.

S Hloubkovou hygienou odstraníte nečistoty a odumřelé buňky z hlubokých vrstev kůže nohou, které jsou živnou půdou pro bakterie a plísně.

 

PŘI péči o nohy s Komplex skrabem dochází k:

  • šetrnému hloubkovému očištění kůže nohou
  • odstranění přebytečných zrohovatělých buněk 
  • odstranění nadměrné potivosti a nepříjemných pachů
  • osvěžení a uvolnění otoků a pocitu únavy
  • odstranění suchosti kůže nohou, mozolů, otlaků a prasklin
  • nasycení kůže nohou potřebnými vitamíny a mikroelementy

 

ZPŮSOB POUŽITÍ PRO NOHY

Naneste kašičku Litokomplexu (1-2 lžíce) na mokrou kůži nohou až po kotníky, na 10 minut. Během doby působení můžete nohy na problémových místech masírovat, nebo na ně použít pemzu, nebo nějakým jiným způsobem udělat skrab. Je nezbytné, aby prostředek po celou dobu působení zůstal vlhký až mokrý. Můžete jej zvlhčovat mokrými prsty, postříkat sprejem, nebo i zabalit do igelitu, aby nevysychal. Nakonec vše opláchněte čistou vodou.

Pro speciální detoxikaci nohou, která je velice významná pro stav celého organizmu, opakujte zmíněný postup 3x za sebou v jedné proceduře. Po druhém ošetření udělejte všechna nezbytná ošetření, masáž apod. A ještě jednou zopakujte postup s litokomplexem. Výsledek je jedinečný.

V případě plísní nehtů je potřeba použít speciální přípravky a kombinovat je s důslednou hloubkovou hygienou nohou. Ideálním přípravkem je v takovém případě Demikten lak, z řady Tajemství Krásy, Hloubkové hygieny.  

Hloubkové očištění kůže nohou Litokomplexem, je určeno pro pravidelnou péči o kůži nohou jakéhokoli věku či stavu. Výsledkem pravidelné hloubkové péče s litokomplexem budou krásné, svěží nohy bez mozolů a prasklin. Kůže okolo nehtů bude jemná a souvislá.   

 

ZPŮSOB POUŽITÍ PRO TĚLO

Postupujte podle některého doporučených z návodů:

1. Zvlhčete v dlani trochu Komplex skrabu a podobně jako mýdlo, roztírejte po mokré kůži celého těla, mimo kůži obličeje. Nechte působit 10 – 15 minut. Kůži můžete lehce masírovat. Nakonec přípravek opláchněte teplou vodou. (Nejlépe 1x týdně, nebo před a po zvýšeném výkonu či detoxikaci.) Nakonec naneste na mokrou kůži obličeje vlhký Litokomplex, nechte působit 1 minutu a opláchněte.

2. Naneste vlhký Litokomplex na mokrou kůži celého těla, mimo kůži obličeje. Jděte na 10 minut do sauny nebo páry. Kůži můžete lehce masírovat. Nakonec přípravek opláchněte teplou vodou. Celý postup opakujte nejlépe 3x. (Toto trojnásobné očištění je nejúčinnější. Výrazně posílí výkon organizmu. Nejlépe 1x za měsíc, nebo před a po zvýšeném výkonu či detoxikaci.) Nakonec naneste vlhký Litokomplex na mokrou kůži obličeje. Nechte působit 1 minutu a opláchněte.

3. Do přibližně 1- 2 litrů teplé vody přidejte vrchovatou lžíci Komplex skrabu. Vzniklým roztokem omývejte tělo po dobu 5 – 10 minut. Do vany dotočte trochu vody a ještě chvíli omývejte celé tělo. Kůži můžete lehce masírovat. Nakonec přípravek opláchněte teplou vodou. (Nejlépe 1x týdně, nebo před a po zvýšeném výkonu či detoxikaci.) Nakonec naneste vlhký Litokomplex na mokrou kůži obličeje. Nechte působit 1 minutu a opláchněte.

Kód Kód: 108
Kategorie: Detox pro buňku
Zpět do obchodu