Ashwagandha

Neohodnoceno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výtažek z ashwagandhy pro zvládání stresu a ochranu mozkových buněk

326 Kč
Skladem

Složení: 

Ashwagandha (Withania somnifera) Extrakt (kořen a listy) [std. do 10 % sanolidových glykosidových konjugátů (12,5 mg) a 32 % oligosacharidů (40 mg)] 125 mg

          Pomáhá zmírnit a potlačit stres

  • Poskytuje ochranu mozkových buněk
  • Podpora regenerace nervových buněk

 

Chronický stres je náročný na naše tělo i mysl. Mnoho degenerativních onemocnění a předčasné stárnutí je spojeno s chronickým nervovým napětím. Ashwagandha je exotická indická bylina, která prokázala uklidňující a neuroprotektivní účinky. 

Vědecké studie potvrdily schopnost ashwagandhy zmírňovat stres a chránit mozkové buňky před škodlivými účinky, které může stresující moderní život způsobit naší mysli.

Kromě toho má ashwagandha také silné antioxidační vlastnosti, které vyhledávají a ničí volné radikály, které se podílejí na stárnutí. Je zajímavé, že vědci zjistili, že může čelit některým oxidativním poškozením způsobeným nervovým napětím. 

Proto se má za to, že ashwagandha přináší lidem zlepšení pohody a zdravého výhledu. Vědci také zjistili, že ashwagandha může podporovat regeneraci axonů a dendritů, složek nervových buněk, které podporují funkci nervového systému.

Ashwagandha, nazývaná také Withania somnifera, je významnou ájurvédskou léčivou bylinou, která se v Indii používá ke zmírnění stresu již stovky let. 

Bylo prokázáno, že Ashwagandha poskytuje neuroprotekci. Vědci zjistili, že tato Ashwagandha hraje roli při zlepšování neurologických funkcí tváří v tvář stresu.

Klinická studie zjistila, že ashwagandha snížila hladinu stresového hormonu kortizolu až o 26 %. Také udržovala již normální hladinu krevního cukru a lipidové profily. 

Účastníci studie, kteří dostávali standardizovaný extrakt z ashwagandhy, zaznamenali zlepšení energie, spánku a duševní pohody a také snížení únavy. 

Kromě toho výzkumy ukazují, že ashwagandha poskytuje neuroprotekci tím, že podporuje regeneraci axonů a dendritů, složek nervových buněk, které podporují funkci mozku a nervového systému.

 

Doporučené dávkování: Užívejte jednu (1) tobolku dvakrát denně na lačný žaludek

 

Obsah: 60 vegetariánských kapslí

 

Kód Kód: 267
Kategorie: Katalog
Zpět do obchodu